Oksygenatory

TERUMO

Urządzenia do perfuzji wykorzystywane są do zastępowania funkcji serca i płuc podczas zabiegów operacyjnych w obrębie serca i klatki piersiowej.

Oferta produktów do perfuzji firmy Terumo jest jedną z najbogatszych w branży. Obejmuje ona cały szereg rozwiązań technologicznych zwiększających bezpieczeństwo i poprawiających wyniki pacjentów poddawanych zabiegom kardiochirurgicznym. Podstawą rozwiązań Terumo w tym obszarze są oksygenatory CAPIOX® FX. Dzięki swojej jakości i niezawodności, oksygenatory marki CAPIOX® stosowane są na całym świecie przez specjalistów od perfuzji, którym szczególnie zależy na bezpieczeństwie pacjentów.

Prescriptive OxygenationTM to unikalne rozwiązanie Terumo pozwalające precyzyjnie zaspokoić potrzeby każdego pacjenta w zakresie oksygenacji i zarządzania krwią, które daje swobodę w wyborze odpowiedniego rozmiaru oksygenatora CAPIOX.


Perfuzjonista każdego dnia dokonuje wyboru oceniając potrzeby oksygenacyjne pacjentów. Obecnie możliwy jest wybór odpowiedniej wielkości oksygenatora, dla każdego pacjenta. Tylko Terumo ma w swojej ofercie pełną gamę sprawdzonych rozwiązań dotyczących oksygenatorów o niskiej objętości primingu.

Korzystając z oksygenatorów CAPIOX FX15, można znacznie obniżyć objętość primingu dla grupy pacjentów o wyższym wskaźniku transfuzji krwi. Mniejsi pacjenci mogą obecnie przechodzić zabiegi operacyjne w użyciem oksygenatorów, które najlepiej odpowiadają ich wyjątkowym potrzebom metabolicznym, co z kolei ogranicza konieczność przeprowadzania transfuzji krwi. Oksygenatory te dostępne są w dwóch rozmiarach zbiorników.

Unikalna konstrukcja oksygenatorów CAPIOX FX25 pozwala na zredukowanie objętości primingu i dostosowanie ich do potrzeb dorosłych pacjentów o wyższym metabolizmie. Zaletą okazuje się fakt, że pełnej wielkości oksygenator nie musi mieć wysokiej objętości primingu.


CAPIOX® FX15 & FX25


ZINTEGROWANY 32 MIKRONOWY FILTR SIATKOWY TĘTNICZY


TECHNOLOGIA SAMOWENTYLOWANIA – ŁATWA KONFIGURACJA I PRIMING


UNIKALNE WŁÓKNA TERUMO TYPU HOLLOW FIBER, TKANE

ZBIORNIK ŻYLNY OZNACZONY DLA VAVD


DZIAŁANIE PRZY MINIMALNYCH OBJĘTOŚCIACH


POWLECZENIE Xcoating™


Nasi partnerzy